2 Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2017

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
  2. We środę 18 stycznia rozpoczyna się doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia świętem Nawrócenia Św. Pawła. Każdy, kto w czasie trwania tegoż tygodnia uczyni coś dla jedności Kościoła (modlitwa, post, jałmużna itp.) i weźmie udział w jego zakończeniu, zyskuje odpust zupełny po zwykłymi warunkami.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha adoracja i nabożeństwo do św. Józefa.
  4. W tym tygodniu patronują nam – wtorek św. Antoni opat, czwartek św. Józef Sebastian Pelczar będzie możliwość ucałowania relikwii, sobota św. Agnieszka.
  5. Do nabycia prasa katolicka. „Niedziela”.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Solenizantom opieki Matki Bożej  oraz  świętych patronów, a gościom  szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół parafialny parafianie z numerów – 352 – 356 – w piątek po Mszy św.

Porządek kolędy:

Poniedziałek od 9.00 – 15.00 domy nad Złotką oraz Mielniki.
Wtorek od 9.00 – 15.00 Błonie oraz Ruski Koniec
Środa od 9.00 ­-  15.00 cd. Ruski Koniec.
Czwartek od 9.00 –  15.00 Tarnawiec jedna strona od kapliczki w stronę Ożanny
Piątek od 9.00 –   15.00 Tarnawiec druga strona od Ożanny do początku.