3 Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 8.00. Intencje.
  2. Przypominam, że w każdą środę przed Mszą św. odmawiany jest różaniec w intencji naszej
  3. Ojczyzny oraz Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartki od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta – czyli modlitwa za powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego z prośbą o nowe powołania oraz o głębszą wiarę w to, że w Komunii św. przyjmujemy prawdziwe Ciało Chrystusa. Natomiast w niedzielę o 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
  4. W środę przeżywamy liturgiczne święto nawrócenia świętego Pawła, a zarazem kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Do nabycia prasa katolicka. „Niedziela”.
  6. W tym tygodniu patronują nam – wtorek – św. Franciszek Salezy, czwartek – św. Tymoteusz i św. Tytus, sobota – św. Tomasz z Akwinu.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół parafialny parafianie z numerów – 361 – 364 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Solenizantom opieki Matki Bożej oraz  świętych patronów, a gościom  szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

Porządek kolędy – ksiądz Ireneusz –

Środa od 9.00 –  Ożanna od Dąbrowicy.
Czwartek od 9.00 –  Ożanna c.d.

Zakończyliśmy doroczną wizytę duszpasterską. Wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzinom za życzliwe przyjęcie i gościnność. Bóg zapłać za składane z okazji kolędy ofiary. Niech Boże błogosławieństwo wniesione w Wasze domy i mieszkania, towarzyszy Wam w każdym dniu Nowego Roku. Gdyby jakaś rodzina której nie odwiedziliśmy w tym roku z kolędą z przyczyn rodzinnych czy zawodowych chciała, abyśmy się pomodlili z nimi w ich domu to proszę zgłosić dzisiaj po Mszy św.

Z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Krystyna Cieryt. Pogrzeb jutro o godz. 14.00. Pomódlmy się w jej intencji: Wieczne odpoczywanie.