4 Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2017

1. Msze św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – błogosławieństwo gromnic. Msze św. Ożanna 15.30, kościół parafialny 17.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitewna dla róż – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o pomoc Bożą w pracach przy naszych świątyniach.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny. W czwartek od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja i możliwość skorzystania ze spowiedzi przed I piątkiem miesiąca
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź – Ożanna od 15.00 i Msza św., kościół parafialny od 16.00 i Msza św. Chorych odwiedzimy w najbliższy piątek – ks. proboszcz od godz. 8.00, ks. Ireneusz od godz. 10.00.
  6. W piątek wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo jabłek.
  7. W niedzielę wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli na każdej Mszy św.
  8. Sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół parafialny parafianie z numerów – 365 – 373 – w piątek po Mszy św.