II Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00.
  2. Trwamy w nowennie przed Uroczystością ku czci św. Józefa. Nowennę odmawiamy codziennie 15 min przed Mszą św., w piątek przed Drogą Krzyżową.
  3. Dzisiaj taca inwestycyjna, przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Dzisiejsza niedziela Wielkiego Postu – to Niedziela „Ad Gentes”. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjom.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w najbliższy piątek i zakończą się odpustem parafialnym w poniedziałek na sumie o 11.00. Poprowadzi je ks. dr Marek Machała, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin
  6. Jutro 13 marca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy Przypominam, że trwamy w Wielkiej Nowennie przygotowującej nas do setnej rocznicy objawień we Fatimie. Będziemy polecać nasze rekolekcje wiekopostne oraz ewangelizacyjne, które odbędą się w grudniu.
  7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  8. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można odebrać deklaracje duchowej adopcji.
  9. Polecamy prasę katolicką – do odebrania „Niedziela”.
  10. Do nabycia są baranki na stół wielkanocny oraz skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  11. Dziękujemy firmie pana Bagniaka za zainstalowanie licznika prądowego na zewnątrz kościoła w Ożannie. Bóg zapłać.
  12. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościoła parafialnego prosimy – parafianie z numerów –  407 – 410 a – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”.