Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23 kwietnia 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
  2. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. W związku z apelem Ojca Świętego Franciszka dziś zbiórka do puszek po Mszach świętych na rzecz ofiar wojny w Syrii.
  3. Jutro Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski, we wtorek święto św. Marka Ewangelisty, w sobotę św. Katarzyny Sieneńskiej.
  4. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela”.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca numery 2 – 6 w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.