I Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2017

245
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00, w sobotę o 8.00.
 2. Przeżywamy okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich do podjęcia wyrzeczeń i postanowień wielkopostnych. Szczególnie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Wielki Post to czas na nawrócenie i naprawę relacji z drugim człowiekiem. W Wielkim Poście starajmy się też więcej czasu poświęcić na czytanie Pisma św., prasy katolickiej, czy słuchanie lub oglądanie religijnych audycji.
 3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się: Ożanna piątek o 15.30 i Msza św., a w kościele parafialnym w piątki o 16.30 i Msza św. Zbierana taca przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
 4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
 5. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz misyjny AD GENTES.
 6. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 7. Można odebrać deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. Będzie można takie przyrzeczenie złożyć i zostanie to wpisane do Księgi Duchowej Adopcji.
 8. W środę modlimy się w intencji kobiet.
 9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny. W czwartek od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 17 – 19 marca i zakończą się odpustem ku czci św. Józefa w poniedziałek 20 marca na sumie o godz. 11.00.
 11. Polecamy prasę katolicką – do odebrania „Niedziela”.
 12. Dyrektor Zespołu Szkół w Kuryłówce ogłasza zapisy na rok szkolny 2016/17 do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły – www.zskurylowka.pl.
 13.  W poniedziałek o godzinie 16.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
 14. W środę po Mszy świętej spotkanie ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa. Spotkanie rozpoczynamy od Mszy świętej.
 15. W kościele parafialnym został zakupiony i zamontowany cyfrowy rzutnik tekstu. Cena 9 tyś. zł.
 16. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół parafialny   parafianie z numerów –  399 – 406 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.