Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela Zwykła 4.02.2018 r.

1. Msze św. w tygodniu o 17.00. W sobotę o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
  3. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  4. Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie MB. z LourdesŚwiatowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore na Mszę św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 11.00.
  5. Za tydzień 11 lutego pierwszy dzień nowenny przed Świętem Odzyskania Niepodległości.
  6. Dziękujemy za uprzątnięcie dekoracji świątecznej.
  7. Jutro wypada wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli na Mszy św.
  8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa.
  9. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” oraz „ Nasza Arka”.
  10. Sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  11. kościół parafialny  parafianie z numerów – 404 – 408– w piątek po Mszy św.
  12. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 183 – 190.
  13. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas oraz naszej parafii. Święty Michale Archaniele…