Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela po Bożym Narodzeniu 5.01.2020 r.

245
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 3. Jutro obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywaną też uroczystością Trzech Króli. W czasie każdej Mszy Świętej błogosławimy kadzidło i kredę.  Składka przeznaczona jest na misje.
 4. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego.
 5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
 6. Dzisiaj na sumie modlimy się za tych, którzy zmarli w ubiegłym roku.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa.
 8. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela”.
 9. W piątek podczas Mszy św. nastąpi podsumowanie roku posługi ministranckiej, zapraszamy ministrantów i lektorów.
 10. Spotkanie RAM w piątek po Mszy św. w salce parafialnej.
 11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  429 – 434 .
 12. Zakończyliśmy doroczną wizytę duszpasterską. Wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzinom za życzliwe przyjęcie, gościnność, cierpliwe oczekiwanie oraz składane ofiary. Niech Boże błogosławieństwo wniesione w Wasze domy i mieszkania, towarzyszy Wam w każdym dniu Nowego Roku. Gdyby jakaś rodzina, której nie odwiedziliśmy w tym roku z kolędą z przyczyn rodzinnych czy  zawodowych chciała, abyśmy się pomodlili z nimi w  domu to proszę zgłosić dzisiaj  po Mszy św.
 13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami…