Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła 17.01.2021r.

290
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. 
 2. Za tydzień druga Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez ojca św. Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcam do lektury Pisma św. 
 3. Odpowiadając na apel KEP i prośbę Caritas Chorwacji, za tydzień w niedzielę przed kościołami całej Polski zbiórka do puszek Caritas z przeznaczeniem na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
 4. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Każdy, kto w czasie jego trwania tego będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny po zwykłymi warunkami.
 5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 7. We wtorek  wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek św. Agnieszki.
 8. Do nabycia  prasa katolicka.
 9. W związku z ogłoszonym przez Ojca św. roku 2021 rokiem św. Józefa, ku większemu uczczeniu naszego patrona będziemy się modlić w każdą niedzielę przed prymarią i sumą  litanią do św. Józefa, a także modlitwą o dobrą śmierć, której patronem jest św. Józef.
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –344  – 355.
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.