Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła 19.01.2020r.

204
  1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. Przypominam, że w każdą  środę przed Mszą św. odmawiany jest różaniec w intencji naszej Ojczyzny i parafii oraz Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartki godzinę przed Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa za powołanych do życia kapłańskiego  i zakonnego z prośbą o nowe powołania i o głębszą wiarę w to, że w Komunii św. przyjmujemy prawdziwe Ciało Chrystusa oraz Nowenna do św. Józefa. Natomiast w niedzielę o 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za której odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
  3. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez ojca św. Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcam do lektury Pisma św.
  4. W sobotę 25 Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia o Jedność Chrześcijan.
  5. Po Mszy św. dla chętnych istnieje możliwość ucałowania relikwii św. bpa J.S. Pelczara.
  6. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela”.
  7. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 438, 438 a– 443.
  8. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.