Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła 26.01.2020 r.

204
  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez papieża Franciszka. W ten sposób papież Franciszek zaprasza nas do refleksji nad Słowem Bożym oraz do czytania Pisma Świętego.
  2. W najbliższą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. To także pierwsza niedziela miesiąca – Niedziela Adoracyjna –  poświęcenie dewocjonaliów. Zmiana tajemnic różańca św.
  3. Święto MB Gromnicznej, to równocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Łączymy się w tym dniu modlitwą z wszystkimi osobami powołanymi do życia zakonnego i prosimy o nowe, święte powołania do tej szczególnej służby. Taca z Uroczystości MB Gromnicznej będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji. Natomiast po Mszach św. zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne w naszej archidiecezji.
  4. W sobotę o godz. 15.30 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. 8.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla kl. 6, 7 i 8.
  6. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii chorych z Kuryłówki, których odwiedzamy z okazji pierwszych piątków w celu aktualizacji listy.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
  8. Do nabycia  prasa katolicka –  Nasza Arka oraz Niedziela.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z  numerów  447, 447 a – 456.
  10. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.