Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego 12.01.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. Wraz z dzisiejszą niedzielą – Chrztu Pańskiego – kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia. W naszej polskiej tradycji jednak nadal śpiewamy kolędy do dnia 2 lutego.
  3. W sobotę 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Każdy, kto w czasie jego trwania tego będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny po zwykłymi warunkami.
  4. W następną niedzielę 19 stycznia po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele odbędzie się koncert naszego parafialnego zespołu Mio Dio połączony z krótkimi jasełkami. Wszystkich parafian oraz gości serdecznie zapraszamy.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy. W czwartek od 16.00 adoracja i nabożeństwo do św. Józefa.
  6. W środę spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej, na które wszystkich członków oraz chętnych nowych kandydatów  serdecznie zapraszamy.
  7. W następną niedzielę przypada wspomnienie liturgiczne św. Józefa Sebastiana Pelczara. Można będzie ucałować relikwie św. patrona.
  8. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 435 – 437 a, 437 b.
  10. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas   i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  11. Zmarł śp. Jan Chudy. Pogrzeb jutro o 13.00. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie ….