Ogłoszenia duszpasterskie – Objawienie Pańskie 6.01.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dzisiaj na sumie modlimy się za zmarłych parafian w ubiegłym roku.
  4. Dzisiaj z kolędą odwiedzą nas dziewczynki z DSM. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie.
  5. Do nabycia prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieski Fundusz Misyjny.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.
  8. W czwartek na Mszę i spotkanie zapraszamy DSM, w piątek RAM.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 395 – 400.
  10. Zakończyliśmy doroczną wizytę duszpasterską. Wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzinom za życzliwe przyjęcie, gościnność oraz cierpliwe oczekiwanie. Niech Boże błogosławieństwo wniesione w Wasze domy i mieszkania, towarzyszy Wam w każdym dniu Nowego Roku. Bóg zapłać za składane z okazji kolędy ofiary. Gdyby jakaś rodzina, której nie odwiedziliśmy w tym roku z kolędą z przyczyn rodzinnych czy zawodowych chciała, abyśmy się pomodlili z nimi w ich domu to proszę zgłosić dzisiaj  po Mszy św.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami