Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2.02.2020 r.

290
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji dzień Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. święcimy gromnice. Dziś także obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Przez kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek dla klasztorów klauzurowych.
 3. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy oraz o przeczytanie czytań.
 4. Jutro wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek.
 5. W środę wspomnienie św. Agaty błogosławieństwo chleba, wody i soli.
 6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa.
 7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Mieszkańców Ożanny zapraszamy do kościoła parafialnego. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Chorych odwiedzimy od godz. 8.00.
 8. W piątek po Mszy św. spotkanie w salce dla rodziców dzieci kl. III.
 9. Do nabycia  prasa katolicka „Niedziela”.
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 457 – 466.
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.