Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Świętej Rodziny – 30.12.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, sobota wyjątkowo o 15.00. Intencje.
  2. Jutro zakończenie Starego Roku. Msza św. o godz. 16.00. Po Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne na zakończenie Starego Roku.
  3. We wtorek 1 stycznia Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju.
  4. W środę różaniec w intencji Ojczyzny i nabożeństwo do MBN Pomocy.
  5. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.15 i spowiedź. Ożanna od 15.00.
  7. W piątek po Mszy św. w salce parafialnej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Dziękujemy rodzicom dzieci kl. III za przekazanie ofiary 1400 zł.
  8. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym wyjątkowo o godz. 15.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII, VIII i III Gimnazjum.
  9. W sobotę 5 stycznia w GOK-u o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie kolędowe. Ponieważ jest ograniczona liczba miejsc prosimy o zapisy w GOK oraz u przewodniczących Kół Gospodyń. Koszt uczestnictwa 5 zł. (na pokrycie poczęstunku).
  10. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywaną też uroczystością Trzech Króli. W czasie każdej Mszy Świętej błogosławimy kadzidło i kredę. Msze św. jak w niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje.
  11. To również pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca. Adorację przenosimy na drugą niedzielę stycznia.
  12. Za tydzień na sumie będziemy się modlić szczególnie za naszych zmarłych, którzy odeszli od nas w tym roku.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 385 a – 393.
  14. Kolęda jutro od 9.00 Tarnawiec jeden ks. od początku, drugi od końca. Środa Ożanna Duża od 14.00 – 17.00, Ożanna Mała od 16.00 – 20.00. Czwartek Ożanna od 14.00. Piątek Dworska Droga od 11.00 jeden ks. od szkoły, drugi od cmentarza, sobota cd od 9.00.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Zofia Błońska, dzisiaj śp. Weronika Krach. Wieczne odpoczywanie….