Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 08.XII.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 8.00.
  2. Dziś przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
  3. Do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.
  4. W kościele św. Mikołaja została odebrana praca polegająca na konserwacji technicznej polichromii, dezyrfekcji powierzchni kościoła oraz malowanie. Koszt to 148 000 zł. Z dotacji zostało pozyskane  138 tyś, 10 tyś. to środki własne.
  5. W poniedziałek zapraszamy ministrantów i lektorów na Mszę św., a następnie na zbiórkę w naszej szkole.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji naszej Ojczyzny, naszej parafii i nowenna do MBN Pomocy.
  7. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  8. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
  9. Do odebrania prasa katolicka Niedziela i Nasza Arka.
  10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki  z numerów –  405 – 408 b.
  11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.