Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła 10.02.2019 r.

1. Dziękujemy za uprzątnięcie dekoracji świątecznej w kościołach.
  2. Dziś taca inwestycyjna, przeznaczona  na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz przeczytanie czytań.
  3. Jutro wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego – zachęcamy do modlitwy za chorych i okazywania im chrześcijańskiej miłości.
  4. Przypominamy wiernym, iż przed przyjęciem  Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie należy przyklęknąć  lub wykonać inny gest ( np. ukłon) oraz głośno odpowiedzieć Amen na słowa Ciało Chrystusa.
  5. W czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  6. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  7. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 427 a, b – 429.
  8. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami