Ogłoszenia duszpasterskie- V Niedziela Zwykła 7.02.2021r.

252
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. 
 2. Papież Franciszek ogłosił ten rok jako „Rok św. Józefa”. Abp Adam Szal wyróżnił specjalnym dekretem nasz kościół parafialny do celebrowania jubileuszowego roku poświęconego św. Józefowi. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
 3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca –  adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych. 
 4. Składka w dniu dzisiejszym  przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
 5. Za tydzień druga niedziela miesiąca  taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej prosimy o zebranie tacy na każdej Mszy św. i o przeczytanie czytań.
 6. Dziękujemy za uprzątnięcie dekoracji świątecznej w kościele panu kościelnemu oraz panom, którzy mu pomagali.
 7. W czwartek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Caritas naszej archidiecezji zaprasza chorych do łączności duchowej z całą Archidiecezją dzięki transmisji przez Radio Fara. Początek o godz. 10.30
 8. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 9. Do nabycia  prasa katolicka. 
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 371 – 375.
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…  Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 12. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Irenę Ciejka. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie..