Ogłoszenia duszpasterskie- VI Niedziela Zwykła 16.02.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. W sobotę święto Katedry Piotra Apostoła- modlimy się w intencji Ojca Św.
  3. W środę po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. Wszystkich członków Akcji Katolickiej, kandydatów i sympatyków serdecznie zapraszamy.
  4. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  5. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela”.
  6. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  7. W piątek zapraszamy na spotkanie RAM.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  483– 489.
  9. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii oraz o obfite owoce rekolekcji parafialnych. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  10. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Pietrychę.  Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …..