Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła 17.02.2019r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  3. W środę spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej, na które wszystkich członków i nowych kandydatów serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła- modlimy się w intencji Ojca Świętego.
  5. Do nabycia  prasa katolicka.
  6. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 430 – 436.
  7. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami