Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

259
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
 2. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu, będziemy gościć kleryka, który  odczyta podziękowanie od ks. Rektora za złożone ofiary.
 3. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Ożanna od 15.00, kościół parafialny od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Chorych odwiedzimy – ks. Proboszcz od 8.00,  ks. Damian od 11.00.
 4. W piątek po Mszy św. w salce parafialnej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII, VIII i III Gimnazjum.
 6. W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna –  poświęcenie wody i dewocjonaliów. Intencje dla róż różańcowych – o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz o Boże błogosławieństwo w pracach podejmowanych na rzecz parafii.
 7. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny, który zawsze prowadzi AK oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby  i podziękowania.
 8. W poniedziałek o godz. 16.00 zbiórka ministrantów.
 9. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie DSM, w piątek RAM.
 10. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
 11. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza rolników na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę w Remizie Strażackiej w Kuryłówce o godz. 14.00. Również zamiast składania wniosku o dopłaty na ten rok można złożyć oświadczenie potwierdzające brak zmian dla gospodarstw do 10 ha, w terminie do 14 marca.
 12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 437 – 445.