Ogłoszenia Parafialne – 11 Niedziela Zwykła – 14.06.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś taca inwestycyjna przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Za tydzień na spotkanie po Mszy św. o 15.00 zapraszam przedstawicieli Rady Parafialnej, Bractwa św. Józefa oraz Straży Pożarnej.
  4. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 dzieci kl. III przystąpią do Komunii św.
  5. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja wokół kościoła. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków, a chłopców  do dzwonienia.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  7. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00 procesja i Msza św., następnie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów). Nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
  9. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się próba przed sakramentem bierzmowania w leżajskiej Farze. Zapraszamy kandydatów z kl. 8.
  10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  11. Nabożeństwo  ku czci NSPJ codziennie 15 min. przed Mszą św.
  12. Do odebrania prasa katolicka.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  561/1,2,3,4 – 564.
  14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.