Ogłoszenia Parafialne – 12 Niedziela Zwykła – 21.06.2020 r.

352
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, wtorek o 8.00, sobota o 17.00.
 2. We wtorek w Leżajsku uczniowie kl. VIII przystąpią do sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godz. 18.00. Składam podziękowanie rodzicom bierzmowanych za dar ołtarza  na odnowienie kielichów do kościoła parafialnego. Bóg zapłać.
 3. W poniedziałek spowiedź dla kandydatów do bierzmowania o godz. 17.15. Na Mszy św. błogosławieństwo i rozdanie pamiątkowych krzyży.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o 15.00 zapraszam na spotkanie przedstawicieli Rady Parafialnej, Bractwa św. Józefa oraz Straży Pożarnej. 
 5. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmujmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
 6. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz nowenna do św. Józefa.
 9. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. Ponieważ rozdanie świadectw będzie miało miejsce indywidualnie i w różnych godzinach, nie będzie Mszy św. rano. Wszystkich, którzy pragną podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w minionym roku szkolnym zapraszamy na Mszę św. w czwartek wieczorem.
 10. Nabożeństwo  ku czci NSPJ codziennie przed Mszą św.
 11. Do odebrania prasa katolicka.
 12. Dzięki uprzejmości dyrektora GOK-u pana Leszka Połcia na naszej stronie internetowej został zamieszczony film o kapliczkach znajdujących się na terenie naszej parafii. Zachęcam do zapoznania się z ich historią.
 13. W następną niedzielę na Mszy św. o 15.00 będziemy modlić się w intencji poległych w 76 rocznicę bitwy pod Kalówką. Po Mszy św. chór wykona 3 pieśni patriotyczne i przejdziemy pod pomnik.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są mieszkańcy Tarnawca z numerów  2 – 5.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…. Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.

Przypomnienie!

* Podczas liturgii wewnątrz kościołów obowiązuje noszenie masek ochronnych.

* Zwolnieni z tego obowiązku są tylko osoby sprawujące liturgię oraz ci, którzy nie mogą nosić masek ze  względów zdrowotnych.

* Na zewnątrz świątyni maski obowiązują tylko wtedy, gdy nie można zachować odpowiedniej odległości pomiędzy osobami, które       nie mieszkają wspólnie.

* Na zewnątrz nadal obowiązuje zachowanie odpowiedniego dystansu

* Dezynfekujmy ręce przed wejściem do kościoła.

Uprzejmie proszę, by dostosować się do powyższych zasad, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia RP. W razie kontroli organów do tego upoważnionych, niestosowanie obowiązującego prawa może skutkować nałożeniem mandatu.

Miejmy na względzie zdrowie swoje i innych.

Dziękuję za zrozumienie