Ogłoszenia Parafialne – 12 Niedziela Zwykła – 23.06.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00 i 17.00.
  2. Dziękuję wszystkim za wspólne przeżycie procesji Bożego Ciała, szczególnie tym osobom, które przygotowały ołtarze i przyozdobiły trasę oraz tym, którzy w czynny sposób przeżywały tą uroczystość.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja wokół kościoła. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków, a chłopców o dzwonienie.
  4. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00 procesja i Msza św., następnie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów). Nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. kościół parafialny 8.00 i 17.00, Ożanna 9.30. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. To dzień imienin Ks. Proboszcza, modlimy się w Jego intencji.
  10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 197 – 214.

W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł śp. Władysław Turek. Wieczne odpoczywanie…..