Ogłoszenia Parafialne – 13 Niedziela Zwykła – 28.06.2020 r.

484
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
 2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 8.00 i 18.00, Ożanna 16.00. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic różańca. Intencja dla róż: o powołania kapłańskie i zakonne  oraz o  Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 5. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 7. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja, modlitwa o powołania oraz nowenna do św. Józefa.
 8. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. W kościele parafialnym o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Mieszkańców Ożanny zapraszamy do kościoła parafialnego. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Chorych, którzy przed miesiącem wyrazili swą wolę przyjęcia Komunii św. odwiedzimy od godz. 8.00.
 9. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym  o godz.17.00.
 10. W ostatnich dniach wiele miejscowości naszej Archidiecezji zostało dotkniętych dramatem powodzi i bardzo poważnych strat materialnych, dlatego z inicjatywy Caritas w najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach św. na terenie całej Archidiecezji będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na pomoc powodzianom.
 11. W dniach od 4 do 16 lipca po raz drugi przeżywać będziemy Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową.  Nasza parafia ma podjąć modlitwę różańcową 7 lipca o godz.19.30. Proszę o zgłoszenia się czterech osób do modlitwy w imieniu całej naszej parafii, a wszystkich innych do włączenia się do tej modlitwy.
 12. Do odebrania prasa katolicka.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów  6 –12.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.

  Nowe konto parafialne „62 9187 1011 2002 0000 4183 0003 „Ofiary na cmentarz”.