Ogłoszenia Parafialne – 13 Niedziela Zwykła – 30.06.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania i Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
  3. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  5. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
  6. Dziś zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź – Ożanna od 16.00, kościół parafialny od 17.00. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy ks. Damian wyjątkowo w czwartek od godz. 8.00, ks. proboszcz w piątek od godz. 8.00.
  8. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz.17.00.
  9. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi kolejni mieszkańcy Kuryłówki z nr. 215 -223
  11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale  Archaniele…