Ogłoszenia Parafialne – 14 Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy w czwartek uczestniczyli w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu modląc się o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  4. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań. Można wesprzeć swoją parafię przez wpłacanie ofiar na konto parafialne.
  5. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 12 sierpnia (czwartek). Chętnych prosimy o zapisy do końca lipca.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  7. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
  8. W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli patron diecezji.
  9. Przypominamy, że nasza parafia, w ramach sztafety różańcowej ma podjąć modlitwę 9 lipca o północy. Zgłoszone są już 4 osoby, ale  zachęcamy wszystkich  do odmówienia w tym czasie jednej części różańca.
  10. Trwają wakacje, ale pamiętajmy, że Pan Bóg nie wyjeżdża na wakacje. Katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.  Zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w świątyni oraz noszenia maseczek.
  11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  516  – 524/1.
  12. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Andrzeja Kulec oraz Stefanię Słomianą. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….
  13. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Niech Bóg błogosławi naszą parafię.
Poprzedni artykułZAPYTANIE CENOWE- Termomodernizacja budynku Kościoła w Ożannie
Następny artykułGodny strój w kościele