Ogłoszenia Parafialne – 14 Niedziela Zwykła – 07.07.2019r.

Ogłoszenia Parafialne – 14 Niedziela Zwykła –  07.07.2019r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

4. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.  Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na

każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.

5. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli patrona Archidiecezji, a w środę święto św. Benedykta patrona Europy.

6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.

7. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwy o nowe powołania oraz nowenna do św. Józefa.

8. W sobotę 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

9. Trwają zapisy dzieci trzyletnich do punktu przedszkolnego „Zucholandia” przy Szkole Podstawowej     w Kuryłówce, dodatkowo

utworzonego. Oddział będzie otwarty w godz. 8.00 – 13.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkie informacje dostępne są w Gminnym Zespole Obsługi Szkół oraz na stronie internetowej gminy.

10. Pragnę poinformować o dotacjach jakie nasza parafia otrzymała w bieżącym roku. WUOZ w Przemyślu 50 tyś,  Urząd

Marszałkowski 50 tyś, Starostwo Powiatowe 18 tys. i nasza Gmina 20 tys.

11. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.

12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy

Kuryłówki z numerów – 225 – 229.

13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale

Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nam

Św. Józefie módl się za nami