Ogłoszenia Parafialne – 15 Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie złożone dziś ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
  3. Jutro 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Składane ofiary na parkingu są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz nowenna do św. Józefa.
  7. Ochotnicza Straż Pożarna w Kuryłówce w dniu 18 lipca (sobota) organizuje zbiórkę środków czystości oraz żywności z długim terminem przydatności do spożycia. Strażacy ochotnicy będą prowadzić zbiórkę przed sklepami w godzinach od 6.00 do 12.00. Zebrane w ten sposób artykuły będą przekazane osobom poszkodowanym przez powódź, która wystąpiła w czerwcu na terenie Podkarpacia. Apelujemy o aktywne włączenie się do akcji niesienia pomocy poszkodowanym. Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy.
  8. Zachęcam wszystkich  do wzięcia udziału w dzisiejszych wyborach.
  9. Przypominam, że gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów otrzyma wóz strażacki. Przyłączmy się więc do tego konkursu przez jak najliczniejszy udział w głosowaniu w wyborach prezydenckich.
  10. Prosimy i zachęcamy do zakładania i noszenia  maseczek w kościele. Pamiętajmy też o odpowiednim stroju w świątyni, zwłaszcza w okresie letnim.
  11. Do odebrania prasa katolicka.
  12. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w Sztafecie Różańcowej.
  13. W najbliższym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Andrzej Świerad i Benedykt, środa św. Bonawentura, piątek NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
  14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej  posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca  z  numerów –  18 – 23 .
  15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami.