Ogłoszenia Parafialne – 16 Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

1. Msza św. poniedziałek i wtorek o godz. 8.00, pozostałe dni o 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Ofiary składane przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 10 sierpnia (sobota). Chętnych prosimy o zapisy w najbliższym czasie.
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Kuryłówce organizuje pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium M. B. Pocieszenia w Leżajsku w dniu 15 sierpnia. Rozpoczęcie przy kapliczce  obok cmentarza o godz. 8.30. Zachęcamy do licznego udziału.
  5. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela”.
  6. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek wspomnienie św. Marii Magdaleny, we wtorek świętej Brygidy, Patronki Europy, w środę św. Kingi, w czwartek św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa, w piątek świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  7. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 237  – 245.
  8. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nam

Św. Józefie módl się za nami.

W poniedziałek o 12.00 pogrzeb śp. Ryszarda Jaworskiego. We wtorek o 11.00 pogrzeb śp. Anny Babiarz.  Wieczne odpoczywanie….