Ogłoszenia Parafialne – 2 Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

208
 1. Msze św. w tygodniu  o 17.00. W sobotę o 16.00.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Panom z Rady Parafialnej dziękujemy za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
 3. Dziś w całej Polsce zbiórka do puszek na  Fundusz Misyjny AD GENTES.
 4. Od wtorku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa. Nowenna 15 min. przed Mszą św.
 5. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień  podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można odebrać deklaracje duchowej adopcji. Na naszej stronie internetowej został zamieszczony artykuł na temat Duchowej Adopcji.
 6. Do nabycia są baranki na stół wielkanocny proponowana cena 6 złotych.
 7. Można odebrać  skarbonkę na Jałmużnę Wielkopostną do której wszyscy domownicy przez okres Postu, będą składali swoje ofiary rezygnując z rzeczy niekoniecznych, drobnych przyjemności, aby w ten sposób dzielić się z najbardziej potrzebującymi. Zebrana kwota zasili fundusz Archidiecezjalny Caritasu. Skarbonki przyniesiemy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
 8. Zapraszam do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt AGD RTV np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu u pana Bagniaka. Zużyty sprzęt można przywozić jutro 9 marca do godz. 12.00. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
 9. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy ministrantów i lektorów.
 10. Dzisiaj Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.
 11. Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce oraz Przewodniczący Rady Gminy Kuryłówka serdecznie zapraszają wszystkie Panie dzisiaj na godz. 16.00 na koncert z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Mężczyźni Kobietom”. Podczas tej uroczystości odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie chorego Kubusia Sochy.
 12. Do odebrania prasa katolicka  „Niedziela” oraz „Chrystus i Ty”.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Wyjątkowo w sobotę po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów 506 – 514.
 14. W piątek w leżajskiej farze rozpocznie się tzw. kurs przedmałżeński.
 15. Od piątku w naszej parafii rozpoczynają się wielkopostne rekolekcje parafialne.
 16. Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”.
 17. Zostały zakupione nowe oranty. Dziękujemy darczyńcom z naszej parafii za złożoną ofiarę na ten cel.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.