Ogłoszenia Parafialne –2 Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2019 r.

1. Dziś kończymy nasze doroczne ćwiczenia rekolekcyjne. Z całego serca dziękujemy ks. Kamilowi za głoszone Słowo Boże.
  2. Msze św. w tygodniu  o 17.00. W sobotę o 16.00.
  3. W najbliższy wtorek Uroczystość św. Józefa – suma odpustowa o godz. 11.00 i wieczorem o 17.00. Bardzo proszę panów z Bractwa św. Józefa o uświetnienie naszej sumy odpustowej.
  4. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich ze wszystkich miejscowości proszę, aby w czasie odpustu  wzięły feretrony i obrazy. Również  z taką prośbą zwracam się do dziewczynek z kl. VII, VIII  i gimnazjum. Chętne osoby proszę o kontakt z panem kościelnym.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby  i podziękowania.
  6. W środę spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej.
  7. Ożanna Droga Krzyżowa i Msza św. w piątek o 15.00. Kościół parafialny Droga Krzyżowa i Msza św. o 16.30.
  8. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową przeprowadzi Akcja Katolicka.
  9. Do nabycia są baranki na stół wielkanocny proponowana cena 5 złotych. Są one rozprowadzane przez Caritas.
  10. Dziś przeżywamy Dzień solidarności z misjonarzami. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na  Fundusz Misyjny AD GENTES.
  11. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie DSM. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież wyjeżdającą na SMAP do Dukli.
  12. Caritas Archidiecezji Przemyskiej prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Wszelkie szczegóły na folderach, które są wyłożone na stoliku.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 15 – 18.
  14. Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”