Ogłoszenia Parafialne – 20 Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o 18.00, w sobotę o 17.00.
  2. Dziś przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Bejrutu.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz nowenna do św. Józefa.
  5. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Jacek, czwartek św. Bernard, sobota wspomnienie NMP Królowej.
  6. Do odebrania prasa katolicka.
  7. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek. Zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w świątyni.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 77 – 82.
  9. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.

W piątek o 13.00 pogrzeb śp. Tomasza Staronia. Wieczne odpoczywanie …