Ogłoszenia Parafialne – 20 Niedziela Zwykła – 18.08.2019 r.

153
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. W czwartek 15 sierpnia wielu parafian uczestniczyło w pieszej pielgrzymce do Leżajska, także część parafian dojechała na uroczystość odpustową. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego jej przebiegu: Kołu Gospodyń Wiejskich w Kuryłowce inicjatorkom naszej pielgrzymki, braciom porządkowym, prowadzącym modlitwy i śpiewającym. Bóg zapłać.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz naszej parafii i nowenna do MBN Pomocy.
  4. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
  5. W tym tygodniu patronują nam: wtorek św. Bernard, sobota św. Bartłomiej.
  6. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 274 – 279.
  7. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami…