Ogłoszenia Parafialne – 21 Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o 18.00, sobota o 17.00.
  2. W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmuję prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
  4. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Bartłomiej, czwartek św. Monika, piątek  św. Augustyn. W sobotę wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  5.  Do odebrania prasa katolicka.
  6. Zbliża się nowy rok szkolny, dlatego zwracamy się z prośbą do rodziców o zakup podręczników i kart pracy czyli ćwiczeń do katechez we własnym zakresie. W tym roku następuje zmiana podręczników w kl. I oraz V. Informacje na temat nowych podręczników i kart pracy znajdują się na naszej stronie internetowej oraz zostały przekazane do szkoły. W pozostałych klasach podręczniki i karty pracy jak w poprzednich latach.
  7. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów 81  – 93 .
  8. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.

Wykaz wszystkich podręczników i kart pracy:  https://przemyska.pl/programy-i-podreczniki/

Nowe podręczniki:

Podręcznik do I klasy SP: tytuł „Bóg naszym Ojcem, red. ks. Piotr Goliszek, nr programu: AZ-1-01/18

Podręcznik i ćwiczenia do V klasy SP: tytuł: Bóg poszukuje człowieka, red. ks. Waldemar Janiga, nr programu: AZ-2-01/18