Ogłoszenia Parafialne – 21 Niedziela Zwykła – 25.08.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.

2. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek św. Moniki, w środę św. Augustyna. w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3. Taca w następną niedzielę przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz za rozpoczynających nowy rok szkolny dzieci i nauczycieli.

5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz naszej parafii i nowenna do MBN Pomocy.

6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.

7. Za tydzień Dożynki Gminne – zmiana godziny Mszy św. – Msza św. przesunięta z godz. 15.00 na 14.00.

8. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” i „Nasza Arka”.

9. Za tydzień – 1 września – 80 rocznica wybuchu II wojny światowej.

10. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego, które będzie 2 września, zapraszamy uczniów do spowiedzi w tym tygodniu.

11.Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 280 – 292.

11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii.   \

Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże… Święty Józefie…