Ogłoszenia Parafialne – 22 Niedziela Zwykła – 01.09.2019 r.

177
 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dziś Dożynki Gminne. Msza św. o godz. 14.00. Nie będzie Mszy św. o 15.00.
 3. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00.
 4. Dzisiejsza taca na WSD w Przemyślu.
 5. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
 6. W następną niedzielę Święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna pod zasiew.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i naszej parafii oraz nowenna do MBN Pomocy.
 8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa o powołania i nowenna do św. Józefa.
 9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Jest to dobra okazja dla dzieci i młodzieży do spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Ożanna o 16.00 spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba, nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy ks. proboszcz od 8.00, ks. Damian również od 8.00.
 10. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym  o godz.17.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII i VIII.
 11. W sobotę 7 września, Mszą św. o godz. 9.00, sprawowaną w leżajskiej Farze pod przewodnictwem J.E Księdza Biskupa Edwarda Frankowskiego, rozpocznie swoją działalność Uniwersytet Pelegrini w Leżajsku. Po Mszy św. w Muzeum Ziemi Leżajskiej inauguracja otwartych wykładów, które będą skierowane do wszystkich, bez względu na wiek i wykształcenie. Głównym celem planowanych zajęć będzie popularyzacja wiedzy z różnych dziedzin.
 12. W najbliższą niedzielę 8 września, przypada święto Narodzenia Matki Bożej, czyli MB Siewnej. Z tej okazji, jak co roku Starostwo Powiatowe i OO. Bernardyni zapraszają na kolejną XX Pielgrzymkę Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego połączoną z Dożynkami Powiatowymi na godz. 11.00 na plac przed Bazyliką.
 13. Także w najbliższą niedzielę Msza św. o godz. 16.00 w leżajskiej Farze i spotkanie popielgrzymkowe dla wszystkich pieszych                i duchowych pielgrzymów, którzy w tym roku pielgrzymowali na Jasną Górę w leżajskiej grupie bł. Marii.
 14. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Chrystus i Ty”.
 15. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  294 – 300.
 16. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nam. Św. Józefie módl się za nami