Ogłoszenia Parafialne – 23 Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.

267
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
 2. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania formacyjne. Zapraszamy dotychczasowych uczestników, ale także zachęcamy nowe osoby do wstąpienia w szeregi naszych parafialnych grup religijnych: RAM, ministranci, lektorzy, zespół dziecięcy Mio Dio, AK, Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, Bractwa św. Józefa, Róże Różańcowe, Łańcuch Apostolstwa Miłości, Dzieło Pomocy Powołaniom.
 3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu, o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii  i rozpoczynających nowy rok szkolny.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest  na WSD w Przemyślu.
 5. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
 6. Za tydzień 13 dzień września. Po sumie Nabożeństwo Fatimskie i procesja wokół kościoła z figurą MB Fatimskiej.
 7. We wtorek Święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna pod zasiew.
 8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 9. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmujemy  prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 10. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM. W spotkaniach mogą brać udział uczniowie od kl. VI.
 11. W sobotę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
 12. Do odebrania prasa katolicka.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  176 – 185.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…  Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami

W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszła  śp. Maria Pietrycha. Gregorianka z intencji pogrzebowych za śp. Marię Piertycha  zostanie odprawiona poza parafią od 1 października. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie ….