Ogłoszenia Parafialne – 24 Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.

186
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
 2. Z racji na obecną sytuację pandemii Pan kościelny i Pan organista w tym roku wyjątkowo nie będą chodzić za garncowym. Dlatego proszę o złożenie ofiar za ich solidną całoroczną pracę  w zakrystii lub osobiście.
 3. Dzisiejsza taca inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękujemy Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz przeczytanie czytań.
 4. Za tydzień składka przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.
 5. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż to nasze chrześcijańskie godło – znak męki, śmierci i nadziei na nasze zbawienie. Chrystusowym krzyżem staje się ołtarz w każdej świątyni, gdzie ponawiana jest paschalna Ofiara. Nasza Ojczyzna i jej dzieje znaczone są krzyżami. Zachowujmy je w szacunku i dbałości..
 6. W środę po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. Wszystkich członków Akcji Katolickiej oraz nowych kandydatów serdecznie zapraszamy.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmuję prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 9. W czwartek, 17 września, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie. 
 10. W piątek  święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
 11. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (tzw. Suche Dni Jesienne).
 12. We wtorek o 17.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
 13. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM oraz nowe chętne osoby.
 14. Do odebrania prasa katolicka.
 15. W najbliższy piątek w leżajskiej Farze, po Mszy św. wieczornej, rozpocznie się tzw. kurs przedmałżeński czyli katechezy przedmałżeńskie i będą trwały 3 dni. Przy okazji jeszcze raz przypominamy wszystkim zainteresowanym, że przygotowanie do małżeństwa to dwa etapy. Pierwszy to wspomniany wyżej tzw. „kurs przedmałżeński”, który może być zrealizowany znacznie wcześniej nawet 2-3 lata przed planowanym ślubem a drugi etap – już bezpośrednio przed ślubem – to poradnia rodzinna dla narzeczonych, którą rozpoczynają narzeczeni 3-4 miesiące przed ślubem. Poradnia dla narzeczonych zaprasza w każdy II czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 186  –  192.
 17. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami

W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli śp. Anastazja Turulow, Michał Chodorowski oraz Elżbieta Ćwikła. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie ….