Ogłoszenia Parafialne – 24 Niedziela Zwykła – 15.08.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Starajmy się sięgać po prasę katolicką oraz oglądać i słuchać media katolickie. Taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara.
  3. Zgodnie z zapowiedzią KEP rozpoczynamy dziś IX Tydzień Wychowania.
  4. Dziękujemy ks. Józefowi za dzisiejsze kazanie i przybliżenie nam posługi kapłańskiej w Estonii. Po Mszy św. chętni mogą wesprzeć ks. Józefa i jego parafię ofiarami do puszek.
  5. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK jak również nowe chętne osoby.
  6. W środę  święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży, w sobotę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
  7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz naszej parafii i nowenna do MBN Pomocy. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwy o nowe powołania oraz nowenna do św. Józefa.
  8. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela”.
  9. W poniedziałek o 17.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  10. W środę o 16.30 spotkanie DSM.
  11. W piątek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy RAM.
  12. Doroczna Pielgrzymka Róż Różańcowych odbędzie się w tym roku do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krośnie w sobotę 28 września. Zapisy w zakrystii.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 308 – 317.
  14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.