Ogłoszenia Parafialne – 24 Niedziela Zwykła – 16.09.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Starajmy się sięgać po prasę katolicką oraz oglądać i słuchać media katolickie. Taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara.
  3. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK jak również nowe chętne osoby.
  4. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży, w piątek święto św. Mateusza Apostoła.
  5. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  7. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  8. W poniedziałek o 17.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  9. W środę o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zdających zaległy materiał z katechizmu.
  10. W czwartek o 16.30 spotkanie DSM.
  11. W piątek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.
  12. W dniach 21-23 września br., w leżajskiej Farze rozpocznie się tzw. kurs przedmałżeński czyli katechezy przedmałżeńskie i będą trwały 3 dni. Przy okazji jeszcze raz przypominamy wszystkim zainteresowanym, że przygotowanie do małżeństwa to dwa etapy. Pierwszy to wspomniany wyżej tzw. „kurs przedmałżeński”, który może być zrealizowany znacznie wcześniej nawet 2-3 lata przed planowanym ślubem a drugi etap – już bezpośrednio przed ślubem – to poradnia rodzinna dla narzeczonych, którą rozpoczynają narzeczeni 3-4 miesiące przed ślubem. Poradnia dla narzeczonych zaprasza w każdy II czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej.
  13. Sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościoła parafialnego w tym tygodniu  prosimy: parafianie z numerów –  267 –  273 – w piątek po Mszy św.