Ogłoszenia Parafialne – 25 Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara. Starajmy się sięgać po prasę katolicką oraz oglądać i słuchać media katolickie. Jeśli są osoby chętne by zaprenumerować tygodnik Niedziela prosimy by zgłosić się do zakrystii.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy.
  4.  W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  5. W piątek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy RAM.
  6. W najbliższym tygodniu patronują nam – poniedziałek św. Mateusz Apostoł i Ewangelista, środa św. o. Pio, sobota św. Kosma i Damian (dzień imienin naszego ks. wikariusza).
  7. Do odebrania prasa katolicka.
  8. Dziś w Rzeszowie o godz. 18.00 Koncert Jednego Serca i Jednego Ducha. Można skorzystać z transmisji telewizji TRWAM lub internetowej.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 194 – 209.
  10. Przypominamy, że w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
  11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.

W USA zmarł śp. Zdzisław Tołpa. Pogrzeb w środę o godz. 13.00. Wieczne odpoczywanie ….