Ogłoszenia Parafialne – 25 Niedziela Zwykła – 22.09.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.18.00, sobota o 17.00.
  2. W środę o 16.30 spotkanie DSM.
  3. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.
  4. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
  5. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby                                 i podziękowania.
  6. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  7. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. o. Pio, czwartek św. Kosma i Damian(dzień imienin naszego ks. wikariusza), sobota św. Wincenty a Paulo, sobota św. Wacław.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  318 – 327.
  9. W piątek po Mszy św. wieczornej w leżajskiej Farze rozpocznie się kurs przedmałżeński czyli katechezy przedmałżeńskie i będzie trwał 3 dni.
  10. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  11. Zmarł śp. Tadeusz Kuryszko. Pogrzeb we wtorek o 13.30 w Ożannie. Wieczne odpoczywanie…