Ogłoszenia Parafialne – 26 Niedziela Zwykła – 29.09.2019 r.

351
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Najbliższa niedziela – Niedziela Adoracyjna –  poświęcenie wody i dewocjonaliów. Adoracja, po sumie nabożeństwo październikowe i zmiana tajemnic różańca św. Intencje dla róż różańcowych – o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz o Boże błogosławieństwo w pracach podejmowanych na rzecz parafii.
 3. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam i zachęcam wszystkich do wspólnej, parafialnej modlitwy – zwłaszcza dzieci  i młodzież. Dzieci otrzymają plansze i przez miesiąc październik po każdym nabożeństwie różańcowym dostaną naklejanki. Za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. Różaniec odmawiać będziemy w następującej kolejności:
  – poniedziałek i wtorek – dzieci
  – środa – Akcja Katolicka
  – czwartek – Bractwo św. Józefa
  – piątek, sobota i niedziela – dzieci
 5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Ożanna o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i Msza św. W kościele parafialnym o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, w ciszy przygotowujemy się do spowiedzi, następnie o 16.30 różaniec i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Chorych odwiedzimy od godz. 8.00.
 6. W piątek podczas Mszy świętej będzie błogosławieństwo i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej, po Mszy spotkanie w salce.
 7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII i VIII.
 8. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 9. W tym tygodniu patronują nam: wtorek św. Teresa, środa Święci Aniołowie Stróżowie, piątek św. Franciszek, sobota św. Faustyna Kowalska
 10. W środę o 16.30 spotkanie DSM.
 11. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
 12. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
 13. Na naszej stronie internetowej pojawił się artykuł pt. Domy Modlitwy św. Jana Pawła II. Warto się z nim zapoznać.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 330 – 342 .
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie się za nami.