Ogłoszenia Parafialne – 26 Niedziela Zwykła – 30.09.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam i zachęcam wszystkich do wspólnej, parafialnej modlitwy – zwłaszcza dzieci i młodzież.
  3. Jutro zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej na nabożeństwo błogosławieństwa i rozdani różańców, a następnie na spotkanie formacyjne.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ożanna o 15.00 różaniec i Msza św. W kościele parafialnym o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, w ciszy przygotowujemy się do spowiedzi, następnie o 16.30 różaniec i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy – ks. Proboszcz od 8.00,  Damian od 11.00.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII i III Gimnazjum
  6. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy DSM, a w piątek RAM.
  7. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Teresa, wtorek Święci Aniołowie Stróżowie, czwartek św. Franciszek, piątek św. Faustyna Kowalska,
  8. Do odebrania prasa katolicka.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 280 – 292.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w naszych intencjach. „Święty Michale Archaniele…”

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Święty Józefie módl się za nami.