Ogłoszenia Parafialne – 27 Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.

205
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś pierwsza niedziela października. Zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Pamiętajmy, że za odmówienie jednej części różańca, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw i ofiarujmy za zmarłych.
 4.  Jutro dzieci otrzymają plansze i przez miesiąc październik po nabożeństwie różańcowym będą otrzymywać naklejki.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 6. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
 7. W następną niedzielę wypada Dzień Papieski. W całej Polsce zbiórka do puszek po Mszach Św. na fundusz papieski” Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórkę przeprowadzi młodzież.
 8. W środę  nowenna do MBN Pomocy.
 9. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
 10. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
 11. Do odebrania prasa katolicka.
 12. W poniedziałek wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej, a w środę  przypada wspomnienie MB Różańcowej.
 13. W najbliższą sobotę 10 października odbędzie się tegoroczna pielgrzymka Róż Żywego Różańca. W tym roku centralne uroczystości odbędą się w Katedrze Przemyskiej, ale ze względu na pandemię, pielgrzymi naszego dekanatu zgromadzą się w leżajskiej Farze. Początek spotkania o godz. 9.30. Msza święta o godz. 11.30. Dojazd we własnym zakresie.
 14. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele.
 15. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  222 – 228.
 16. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.