Ogłoszenia Parafialne – 27 Niedziela Zwykła – 06.10.2019 r.

201
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś pierwsza niedziela października – adoracja, zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Jutro przypada wspomnienie MB Różańcowej.
 4. Trwa miesiąc październik – zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 6. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
 7. W następną niedzielę 13 października wypada XIX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek po Mszach Św. na fundusz papieski” Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórkę przeprowadzi młodzież.
 8. W następną niedzielę 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po sumie modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła.
 9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
 10. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nowenna do św. Józefa.
 11. W sobotę 12 października w Łańcucie odbędzie się Archidiecezjalny Kongres Biblijny pod hasłem „Panie uświęć nas w prawdzie”. Rozpocznie się on o godz. 10.00 w Łańcuckiej Farze a zakończy Mszą św. o godz. 14.00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 12. Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II organizuje Kurs wprowadzający w lekturę Biblii w Domu Pielgrzyma, przy Sanktuarium w Leżajsku. Celem kursu jest przygotowanie do owocnej, duchowej lektury Pisma Świętego. (Kurs rozpocznie się Mszą świętą w sanktuarium, przed obrazem Matki Bożej w dniu 16 listopada 2019 roku o godz. 900. Po Mszy odbędzie się spotkanie organizacyjne w Domu Pielgrzyma. Zajęcia, z pewnymi wyjątkami ze względu na kalendarz, będą prowadzone w pierwszą i trzecią sobotę każdego miesiąca, od godz. 900 do 1500 (do końca czerwca 2020).) Kurs jest bezpłatny i adresowany jest do wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy i duchowości biblijnej.
 13. We wtorek o 16.00 zbiórka ministrantów.
 14. W środę o 15.30 spotkanie DSM.
 15. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 344 – 352.
 17. rzez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.