Ogłoszenia Parafialne – 28 Niedziela Zwykła – 11.10.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  4. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
  5. W przyszła niedzielę święto św. Łukasza ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.
  6. We wtorek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła.
  7. Zbiórka ministrantów i lektorów w środę o godz. 16.00.
  8. Na piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.
  9. Do odebrania prasa katolicka.
  10. Na naszym cmentarzu parafialnym pochowani zostali następujący księża: pierwszy proboszcz ks. Leopold Lewicki, ks. proboszcz Franciszek Staruszkiewicz, ks. proboszcz Ignacy Łaskawski, ks. prałat Emilian Świątecki, ks. kanonik Kazimierz Węgłowski. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zajmują się pielęgnowaniem grobów kapłanów, dbają o nie, modlą się w ich intencjach, pamiętają o nich w wypominkach i Mszach św.
  11. Od 1 października poza parafią odprawiana jest gregorianka z intencji pogrzebowych za śp. Marię Pietrycha.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 229 – 236.
  13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.