Ogłoszenia Parafialne – 28 Niedziela Zwykła – 13.10.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz za przeczytanie czytań.
  3.  Dziękujemy rodzinie z Ożanny za złożenie ofiary 2 tyś. na nowe organy.
  4. Dzisiaj po raz XIX obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  5. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
  6. Z okazji Dnia Papieskiego jak i rocznicy wyboru Ojca Świętego, można dziś i w środę po Mszach św. uczcić relikwie św. Jana Pawła II.
  7. We wtorek obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Chcemy wspierać naszymi modlitwami rodziców, którzy przeżywają utratę dziecka – różaniec w tej intencji.
  8. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry – wyjazd prywatnie.
  9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  10. Na ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Można je odebrać i po czytelnym wypełnieniu składać do skrzynki z napisem WYPOMINKI. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia.
  11. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.
  12. W tym tygodniu w liturgii:
    wtorek – wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
    środa – wsp. św. Jadwigi Śląskiej,
    czwartek – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty
    sobota – wsp. dowolne bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 354 – 361a.
  14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.