Ogłoszenia Parafialne – 31 Niedziela Zwykła – 3.11.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia 15 min. Przed Mszą św.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż: za zmarłych z naszej parafii.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do św. Józefa.
  7. W poniedziałek Msza św., a następnie zbiórka lektorów i ministrantów na sali gimnastycznej w naszej Szkole.
  8. W piątek spotkanie RAM.
  9. W piątek spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w salce parafialnej po Mszy św.
  10. W sobotę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
  11. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  12. Uniwersytet Peregrini w Leżajsku zaprasza do MCK w najbliższą środę 6 listopada na godz. 16.00 na sztukę pt. „Serce bez granic” wystawianą przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej. Jest to historia życia oraz dramatycznego pobytu w obozie zagłady  Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego. Wstęp wolny.
  13. W sobotę 16 listopada w Domu Pielgrzyma w Leżajsku rozpoczyna się kurs wprowadzający w lekturę Pisma św. Kurs jest bezpłatny i adresowany do wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy i duchowości biblijnej.
  14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 367 – 373.
  15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.